Klientų atsiliepimai

Vidutinis įvertinimas 5.0 / 5 · 1 atsiliepimų

★★★★★

Puiki patirtis perkant automobilį iš Bileri. Pirkau prieš daugiau nei metus, automobilis buvo pigesnis nei rinkos kaina neturėjo jokių paslėptų defektų. Aptarnavimas greitas, padėjo sutvarkyti dokumentus „Regitroje“. Nebuvo jokio spaudimo pirkti, galėjau ramiai apžiūrėti ir įvertinti automobilį. Rekomenduoju!

Justinas V 2026-06-15

Palikite atsiliepimą

Jūsų nuomonė padeda kitiems pirkėjams. Užtruks vos minutę.